Georgian Guest Rooms

Georgian Guest Rooms Bazel zijn op 5-minuten wandelafstand van de Rooms-Katholieke kerk van de Heilige Geest en op 5 km van de luchthaven Bazel-Mulhouse-Freiburg. De accommodatie bij particulieren is gelegen op slechts 1 km afstand van Basel SBB treinstation en binnen een paar straten van Falkensteinerstrasse busstation.

Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en badlakens in de accommodatie. Daarnaast vindt u er een douche.

Bovendien helpt de toegang tot een ijsbaan de gasten hun lichaam te onderhouden.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom bieden Georgian Guest Rooms een gedeelde keuken met koffie- en theefaciliteiten, een oven, keukengerei.

De Fondation Beyeler bevindt zich binnen 15 minuten rjden weg van het appartement terwijl het Antikenmuseum Basel und Sammlung Ludwig binnen 25 minuten loopafstand ervandaan ligt. Maak een rustige wandeling van 20 minuten naar het hart van het stadscentrum van Bazel. Georgian Guest Rooms liggen op 7 km van het Designmuseum Vitra.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Georgian Guest Rooms Bazel
Mue Cubes - City Capsule Hotel
Mobiele prijsaanbieding

Mue Cubes - City Capsule Hotel

8.9
Fantastisch 6 beoordelingen
473 m van de accommodatie
Lutyma
Mobiele prijsaanbieding

Lutyma

613 m van de accommodatie
USD 121 USD 109
per nacht
Apartement Atelier Du Monde Bnb
Mobiele prijsaanbieding

Apartement Atelier Du Monde Bnb

9.7
Voortreffelijk 3 beoordelingen
1.9 km van de accommodatie
USD 339 USD 305
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Zürich
    89 km

    Treinstations

    Station Basel SBB
    800 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • Beveiliging
    • Bagageopslag

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Gedeelde keuken
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Ontspannings-/ TV-kamer

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Patio
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Georgian Guest Rooms?
      Populaire plekken in de buurt van Georgian Guest Rooms zijn onder andere het Designmuseum Vitra, de Fondation Beyeler, het Antikenmuseum Basel und Sammlung Ludwig.
    • Hoeveel kost het om bij Georgian Guest Rooms te verblijven?
      Een overnachting in Georgian Guest Rooms kost $128.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van de accommodatie bij particulieren?
      Restaurants in de buurt van de accommodatie bij particulieren zijn onder andere Sutter Begg en Tapas Tapeo Casa Pepe restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Georgian Guest Rooms?
      Georgian Guest Rooms is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Georgian Guest Rooms?
      Bij Georgian Guest Rooms kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een oven, keukengerei.
    • Is er een wasmachine in Georgian Guest Rooms beschikbaar?
      Ja, er is een wasmachine bij Georgian Guest Rooms.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Zürich
    89 km

    Treinstations

    Station Basel SBB
    800 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Georgian Guest Rooms Bazel

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten